גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
הופעות רוק

פסטיבל הצבע - Life In Color

ארכיון תאריך: 27 אוגוסט 2015

משך: שעה וחצי

הכניסה מגיל 18 ומעלה בלבד בהצגת ת. ז.!

Life In Color פסטיבל הצבע הגדול בעולם, אטרקציה שאין שנייה לה ואחד מסיבובי ההופעות המסקרנים בעולם מגיע בפעם הראשונה לישראל. פסטיבל זה מגיע מהיוצרים של פסטיבלי הענק טומורולנד, הנחשבים

מה מתרחש בפסטיבל? לאורך שעות הפסטיבל נורים מטחי צבע מתוך תותחי צבע מיוחדים, פעלולנים מתיזים על הקהל מאות גלוני צבע. מדובר בטכנולוגיית צבע ייחודית בפיתוח בלעדי, הצבע אקולוגי וידידותי לסביבה ומתנדף במגע עם מים. השילוב הזה לצד המוסיקה יוצר חוויה ויזואלית ייחודית שמבדילה בין Life In Color מפסטיבלי מוסיקה אחרים.
לאורך 9 שנות פעילות הפסטיבל אירח את ה- DJs המובילים בעולם, דיוויד גואטה, אפרוג׳ ק, סטיב איוקי, קלווין האריס, דיפלו, מייג׳ ור לייזר, Nervo, בורגור ומרטין גריקס הם רק חלק קטן מהאמנים שהופיעו בפסטיבל לאורך השנים ברחבי העולם.
פסטיבל Life In Color החל את דרכו במיאמי בשנת 2006 ומתקיים זו השנה התשיעית. Life In Color נוסד על ידי ארבעה סטודנטים בפלורידה שבילו במסיבה באחד מבתי האחווה של אוניברסיטת מיאמי וראו את הסטודנטים/ות מגיעים/ות עם חולצות לבנות ומשליכים צבעים אחד על השני במהלך המסיבה. שם נולד הרעיון לייסד ליין של מסיבות צבע מטורפות שמשלבות לצד מוסיקה מצוינת פעילות אינטראקטיבית – הפעלת קהל ועוד.
אז תכינו את החולצות הלבנות ותתכוננו לחוויה צבעונית ויוצאת דופן ראשונה מסוגה בישראל!

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter